Математика

1. Коли діти йшли до музею, їх поставили в колону по три. Валя, Таня та Іра, які стояли в одній шерензі, помітили,що їх шеренга сьома від початку колони і п'ята від кінця. Скільки дітей ходило до музею, якщо в кожній шерензі було по три учні?
 2. Серед 101 кролика 56 мають пляму на лівому вусі, 58 - на правому, а 29 - не мають плям. Скільки кроликів мають плями на двох вухах?
 3.Мишко лягає спати о 9.30 вечора і встає наступного дня о 6.30 ранку. Його брат Сергій лягає спати на 30 хв раніше і прокидається на 1 год і 5 хв пізніше. Скільки спить Сергій?
 4. У відривному календарі за травень місяць Сергій вирвав усі аркуші з датами, для написання яких були використані непарні цифри. Скільки аркушів травневого календаря залишилось?

        Нові завдання з математики
  1. На кожному поверсі 16 - поверхового будинку розташовано чотири квартири.В якому під'їзді і на якому поверсі знаходиться квартира №165?
  2. У числі 57208 закресліть такі дві цифри, щоб число із цифр, що залишилися, було найбільшим; найменшим.
  3. На уроках трудового навчання Іра, Таня та Василько виготовляли іграшки для малюків. Кожен малюк отримав по 3 іграшки. Найбільше іграшок зробила Іра - 7, найменше Василько - 3. Скільки малюків отримали іграшки?
  4. Мама старша за доньку втричі, а донька молодша від мами на 24 роки. Скільки років кожній?
  5. Вінні - Пухові подарували на день народження діжку з медом вагою 7кг. Коли він з'їв половину меду, то діжка стала важити 4 кг. Скільки кілограмів меду було спочатку в діжці? 

1 коментар: